PROMOCJA

nasza cena 347 Zł
Dostępny
nasza cena 604 Zł
Dostępny

» Dlaczego właśnie my?
Dlaczego właśnie my?

 

Dlaczego warto robić zakupy u nas?

 

Historia

Spółka akcyjna CZEMAG rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku. Główną działalnością naszej firmy jest prowadzenie sklepów internetowych w Republice Czeskiej i na Słowacji. Zajmujemy się również przemysłem maszynowym, zwłaszcza  rozwojem maszyn w dziedzinie przeróbki materiałów wtórnych i recyklingu. Do naszych kolejnych działalności należy także produkcja systemów regałowych.

 

 

 

 

 

 

Doświadczenia

Rzeczywiście rozumiemy temu, co robimy. To, co jest dla Ciebie jako klienta decydujące i co spostrzegasz jako pierwsze, jest jak najszybsze wysłanie zamówienia do Ciebie. To wszystko poprzedza praca zespołowa naszych pracowników od produkcji przez magazynowanie i pakowanie wysyłki aż po ekspedycję.

 

 

 

Udzielanie informacji

Nasz serwis obsługi klienta troszczy się przede wszystkim o udzielanie informacji dla klientów, ale również jest przygotowany służyć radą z wyborem towaru i załatwia ewentualne reklamacje. To wszystko z uśmiechem i w dobrym nastroju.

 

 

DARMOWY transport i poczta za pobraniem

Jeżeli zrealizujesz u nas zamówienie, wyślemy do Ciebie towar  całkiem bezpłatnie, włącznie usługi za pobraniem, którą możesz zapłacić kurierowi gotówką i kartą płatniczą.

 

 

 

Szeroki asortyment

Nieustannie rozszerzamy nasz asortyment o kolejne produkty i kolejne kategorie tak, być u nas znalazł wszystko, co potrzebujesz. Obecnie oferujemy około 1500 produktów.

 

 

Jesteśmy tu dla Ciebie także w weekendy

By spełnić twoje wymagania na 100%, nie możemy zamknąć sklepu i czekać do poniedziałku.  Nasza sprzedaż przebiega online i Ty od nas słusznie oczekujesz, że będziemy reagować online na Twoje życzenia.

 

 

 

Wszystko w jednym miejscu

Staramy się, by zawsze znalazłeś to, czego szukasz i co sobie chcesz kupić. Nasz asortyment skupia aię przede wszystkim wyposażeniu warsztatów i magazynów. Zakupy u nas robią firmy, urzędy, szkoły, przedsiębiorcy prywatni, majsterkowicze tj. złote rączki i gospodynie domowe.

 

 

 

Własna zdolność produkcyjna

W naszym sklepie internetowym regalset.pl sprzedajemy towar renomowanych producentów, ale prawie 70% pochodzi z naszej produkcji. Chodzi przede wszystkim o regały z wysokością 900, 1100, 1600, 1700, 2000, 2100, 2400, 2500, 2600 i 2700mm.

 

 

Gwarancja zwrotu pieniędzy do 5 dni

Jeżeli zdecydujesz się, że nasz towar nie odpowiada twym wymaganiom, umówimy się na rozwiązaniu umowy, towar zostanie zwrócony i my wyślemy kwotę na twoje konto do 2 dni od odebrania zwróconego towaru.

 

 

 

Pre zákazníkov zo Slovenska prevádzkujeme rovnaký eshop:

www.regalset.sk

Pro zákazníky z Česka provozujeme stejný shop

www.regalset.cz


Wizyty i pytania odwiedzających

NmExOGF