PROMOCJA

nasza cena 635 Zł
Dostępny
nasza cena 347 Zł
Dostępny
nasza cena 604 Zł
Dostępny

Wprowadzenie » Regały metalowe » Ocynkowane

Regały metalowe ocynkowane

Regały metalowe ocynkowane w ofercie Regalset

Oferujemy Państwu wytrzymałe i praktyczne regały metalowe ocynkowane z kilkoma półkami, na których mogą Państwo postawić dużo różnych przedmiotów, nawet takich, których waga jest stosunkowo duża. Doskonale sprawdzą się w miejscach, w których nie trzeba wykonywać codziennie generalnych porządków, czyli między innymi w warsztatach samochodowych. Mają one różnego rodzaju wysokość i szerokość. Dzięki naszej ofercie możliwe jest dobranie odpowiednich parametrów i wymiarów regałów tak, aby pasowały do miejsc, w których będą ustawione. Głębokość półek, jakie znajdują się w takich regałach wynosi zazwyczaj 400 mm. Ich obciążenie nie powinno być większe niż 130 kg. Należy również pamiętać, że gdy zakupimy regał metalowy ocynk, który ma więcej niż 1800 mm, konieczne jest przymocowanie go do ściany, by zapobiec losowym wypadkom, takim jak na przykład zachwianie całej konstrukcji przy dużym obciążeniu.


wysokość regału:
szerokość regału:
głębokość regału:
ilość półek:
Producent:
 

nasza cena 529 Zł

Dostępny
darmowa dostawa

Regał metalowy ocynk wyposażony w wytrzymałe półki

Każdy regał metalowy dostępny w naszym sklepie to produkt najwyższej jakości, który stuprocentowo spełni Państwa oczekiwania. Wyposażony jest w wytrzymałe półki, które są kluczowe w każdym regale. Można na nich położyć wiele niezbędnych przedmiotów - zachowują stabilność przy nacisku dużej siły. Wszystkie regały ocynkowane z naszej oferty są bardzo trwałe. Będą służyć przez naprawdę spory okres czasu. Ponadto, oferujemy przystępne ceny tego typu produktów, które na pewno Państwa usatysfakcjonują. Wybierają je zarówno przedsiębiorstwa, jak i klienci prywatni. Są łatwe w montażu, przez co sprawnie można połączyć wszystkie elementy. W naszym sklepie znajdą Państwo dużą liczbę regałów, dostępnych w różnych konfiguracjach. Wybór tego konkretnego zależy od Państwa potrzeb.

Regały metalowe ocynkowane dostępne w przystępnych cenach

Regały zostały wyprodukowane zgodnie ze wszystkimi, obowiązującymi normami. Sprzedajemy Państwu produkty pochodzące od cenionych producentów, jednak 70% towaru pochodzi z naszej produkcji. Za każdym razem szczegółowo sprawdzamy ich konstrukcję, tak by służyły Państwu przez długi okres czasu. Wyróżnia je nie tylko wykonanie z bardzo dobrej jakości, ale również ponadczasowa estetyka. To funkcjonalne i niezbyt drogie meble, w które zaopatrzyć może się każda osoba. Regał metalowy ocynkowany pozwala zaoszczędzić dużą ilość miejsca, ponieważ wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy można składować na półkach. Mogą nimi być na przykład narzędzia samochodowe czy materiały budowlane. Dobrym pomysłem jest wcześniejsze określenie miejsca, w którym mebel ma się znaleźć, tak aby już podczas zakupów wybrać właściwy produkt.

Regał metalowy ocynkowany - stabilny mebel, odporny na wstrząsy i uderzenia

Regał metalowy ocynk, który znajdą Państwo w naszej ofercie na pewno przypadnie do gustu wielu osobom. Można go w łatwy sposób utrzymać w dobrym stanie, aby służył przez wiele lat. Wszystkie regały metalowe i nie tylko, które dostępne są w naszym sklepie to niezwykle stabilne meble, odporne na wstrząsy i uderzenia. Doskonale sprawdzą się w magazynach, ale też w biurach czy prywatnych piwnicach. Zakup regałów w naszej firmie to ważny krok w kierunku uporządkowania pomieszczeń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową regalset.pl. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania.

YmRkM