PROMOCJA

nasza cena 347 Zł
Dostępny
nasza cena 604 Zł
Dostępny
nasza cena 390 Zł
Dostępny

BESTSELLERY


» Jak wybrać właściwy regał?
Jak wybrać właściwy regał?

Regały służą do przejrzystego magazynowania i segregowania jakiegokolwiek materiału. Aby ułatwić  wybór właściwego regału, najpierw należy odpowiedzieć na następujące pytania:

 

1. Co chcę magazynować (żywność, wino, segregatory, książki, opony, produkty, wyroby półgotowe itp.).

2. Gdzie chcę magazynować ww. towar (spiżarnia, piwnica, garaż, warsztat, magazyn, szkoła, biuro, archiwum, biblioteka, sklep, przychodnia lekarska itd.).

Na podstawie tego, zdecydujemy się, ze którego materiału został wyprodukowany regał . To znaczy, z czego są wyprodukowane kątowniki regału i z jakiego materiału są półki.

Dalsze kryterium to wysokość, szerokość i głębokość regału. Tu głównie zależy od przestrzeni/miejsca, w której  będzie się znajdować regał. Ilość półek w regale określa wysokość poszczególnych pięter i tym także maksymalną wysokość magazynowanego materiału. Również nośność/obciążenie poszczególnych półek to istotny parametr.

Oczywiście także kolor regału  jest ważny, i to przede wszystkim z powodu swej funkcji estetycznej.

To wcale nie takie trudne

Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że to trudna sprawa. W naszym sklepie internetowym bowiem znajduj się ponad 1000 różnych regałów. Dla łatwiejszej orientacji mamy dla ciebie pomocnika, który pomoże ci wybrać odpowiedni regał za pomocą parametrów (wysokość, szerokość, głębokość i ilość półek).

Jeżeli ten artykuł nie pomoże ci ułatwić wybór regału, możesz się do nas zwrócić telefonicznie pod numer +48 609 724 672 lub e-mailem na nasz adres internetowy info@regalset.pli my chętnie będziemy ci służyć radą.


Wizyty i pytania odwiedzających

NGYwZjh