PROMOCJA

nasza cena 635 Zł
Dostępny
nasza cena 604 Zł
Dostępny

Regały metalowe wtykowe

Trwałe regały metalowe wtykowe

Regały metalowe wtykowe dostępne w naszym sklepie internetowym regalset.pl to produkty wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami. Są to bezśrubowe meble, które posiadają metalowe kątowniki. Zostały przedziurawione w taki sposób, aby była możliwość wsunięcia w nie półek, które można ustawić w dobranej przez siebie wysokości. Najwyższe meble tego typu mają wysokość 2700 mm. Możne je umieścić w różnych pomieszczeniach gospodarczych, na przykład w piwnicach, magazynach, ale także w biurach. Jesteśmy przekonani, że znajdą u nas Państwo mebel w poszukiwanym rozmiarze.


wysokość regału:
szerokość regału:
głębokość regału:
ilość półek:
Producent:
 

nasza cena 670 Zł

Dostępny
darmowa dostawa

Regały metalowe wtykowe pozwalające zagospodarowywać przestrzeń w danym pomieszczeniu

W produkty dostępne w naszej ofercie zaopatrują się klienci z całego kraju. Znajdą u nas Państwo ciekawe regały metalowe wtykowe w przystępnych cenach, dostosowanych do jakości mebli. Dzięki bogatej ofercie Regalset z łatwością wybrać można kolor, który będzie pasował do wnętrza pomieszczenia, na przykład niebieski. Meble posiadają półki z płyty wiórowej MDF i gwarantują stabilną konstrukcję powstałą z blachy stalowej. Dodatkowo, została na nie nałożona masa plastyczna. Podczas zakupów warto wybrać właściwy rozmiar regału, który będzie odpowiednio dopasowany do wielkości pomieszczenia. Dzięki temu unikniemy problemów związanych z poruszaniem się przy regale i funkcjonalnością danej przestrzeni.

Regały metalowe wtykowe, które mogą Państwo u nas zakupić, pozwolą funkcjonalnie zagospodarować dane pomieszczenie. Dzięki temu, wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy będzie można umieścić w określonym miejscu bez ryzyka, że niezbędne narzędzie się zawieruszy. Z tego powodu dużo łatwiej przebiegać również będzie praca. Posiadanie tego rodzaju mebli stwarza do tego odpowiednie warunki. Ponadto są one stabilne, co powoduje, że nie musimy bać się, że coś cennego z nich spadnie i potłucze się lub straci swoją funkcjonalność. Półki utrzymają nawet ciężkie przedmioty. Dysponujemy produktami precyzyjnie wykonanymi z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów.

Regał metalowy wtykowy dostępny w ofercie produktowej naszego sklepu internetowego

Każdy regał metalowy, który dostępny jest w naszej ofercie produktowej to gwarancja bardzo dobrego wykonania, a tym samym długiego użytkowania. Wszystkie regały, jakie dostaną Państwo w naszym sklepie internetowym regalset.pl to produkty najwyższej jakości. Zachęcamy do przejrzenia naszej strony internetowej, zapoznania się z parametrami regałów oraz obejrzenia zdjęć. Dzięki uzyskaniu takich informacji, z pewnością wybiorą Państwo właściwy mebel. Jeżeli pewne kwestie dotyczące naszych produktów są niepewne, chętnie je wyjaśnimy. Podpowiemy, jaki rozmiar i kolor regału będzie najlepiej odpowiedni do określonego pomieszczenia.

MjhjMG